Holowanie A1, A2. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi holowania – gdy potrzebują Państwo pomocy w rejonie autostrad A1 i A2, w takiej sytuacji wystarczy wyłącznie do nas zadzwonić, a my będziemy mogli zająć się resztą i dostarczymy pojazd do wskazanego przez Państwa miejsca. Jesteśmy gotowi do przyjęcia zlecenia 24h na dobę!

Miał miejsce wypadek i samochód nie może dalej jechać? A może pojazd ma tak poważną usterkę, że konieczne jest jego dowiezienie do warsztatu? Planują Państwo sprowadzenie samochodu? W tych, a także wielu innych sytuacjach jesteśmy do dyspozycji.

Prowadzimy kompleksowe usługi holowania i posiadamy w tej dziedzinie wieloletnie doświadczenie. Nasi klienci zawsze mogą liczyć na pełną i fachową obsługę wtedy, gdy potrzebne jest holowanie A1, A2, ponieważ to główny obszar, na którym skupiamy swoją działalność. Gdy potrzebna jest laweta w miejscowościach takich jak Stryków, Zgierz, Łódź, Łowicz i okolicznych, czekamy na Państwa telefon.

Nasze usługi kierujemy do wszystkich klientów potrzebujących kompleksowej pomocy w holowaniu – holujemy samochody osobowe, dostarczę, ciężarowe, busy, także TIR-y, maszyny, quady, motocykle, skutery, dlatego razem z nami nie pozostaną Państwo bez pomocy.

HOLOWANIE A1, A2

HOLOWANIE A1, A2

NAPRAWY NA DRODZE A1, A2

NAPRAWY NA DRODZE

DOWÓZ PALIWA - WULKANIZACJA A1,A2

DOWÓZ PALIWA – WULKANIZACJA

HOLOWANIE A1, A2 - 24H

HOLOWANIE – 24H / DOBĘ

HOLOWANIE AUTOSTRADA A1, HOLOWANIE AUTOSTRADA A2

Dysponujemy nowoczesnymi lawetami samochodowymi przeznaczonymi do przewozu wszelkiego rodzaju pojazdów. Nasi pracownicy zawsze są gotowi do pomocy i zadbają o to, aby Państwa samochód lub inny pojazd dotarł na miejsce bez uszczerbku. Prowadzimy też własny warsztat, gdzie możemy naprawić Państwa pojazd.

Szybkie i tanie holowanie A1, A2 – zapraszamy Państwa serdecznie do skorzystania z naszych usług!

 

USŁUGI HOLOWANIA 

AUTOSTRADA A1, A2

  • całodobowe holowanie – 24h
  • holowanie samochody osobowe
  • holowanie samochody dostawcze
  • holowanie TIR
  • szybkie naprawy mechaniczne na miejscu
  • dowóz paliwa
  • spuszczenie złego paliwa
  • naprawy na drodze
  • wulkanizacja – naprawa koła
  • błyskawiczny czas reagowania na zgłoszenie

 

HOLOWANIE – A1, A2

Stryków, Kutno, Łódź, Łódź-Północ, Łowicz, Zgierz, Kowal, Konin, Skierniewice, Głowno, Aleksandrów Łódzki, Ozorków, Piątek, Łęczyca, Emilia, Ciechocinek, Włocławek, Brzeziny, Koło, Wartowice, Uniejów, Poddębice, Tomaszów Mazowicecki, Rawa Mazowiecka, Rzgów, Tuszyn, węzeł Łódź – Północ

 

Parking Autostradowy – MOP :

Autostrada A2 : Ciosny, Police, Sobótka, Zambrów, Cichmiana, Łęka, Parma, Bełchów, Mogiły, Baranów, Nowostawy, Polesie, Niesułków

Autostrada A1: Głowno, Strzelce, Wiśniowa Góra, Ludwino, Skoszew, Lubień Kujawski